Firmy budowlane

Projektowanie ogrodów Toruń

Projektowanie ogrodów Toruń

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 3.3/10 (38 głosów)

Fachowe i jedyne w swoim rodzaju aranżacje zagospodarowania terenów zielonych - to My! Z wielką pasją zajmujemy się niezwykłą aranżacją ogrodów i wykonawstwem wszelkich, nawet najbardziej wymagających planów. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem i dobrze wiemy jak ziszczać Wasze plany o pięknym ogrodzie.
Nasi pracownicy działają jedynie z specjalistycznym sprzętem, który upraszcza im działanie w terenie i tworzenie jedynych w swoim rodzaju projektów krajobrazu ogrodowego. Do tworzenia unikatowych i niezwykłych ogrodów wykorzystują oni przede wszystkim swoje profesjonalne zdolności, ale i także niezwykłe plany. W trosce o wyjątkowe koncepcje, stworzą dla Was ogród pełen cudownych i pięknie pachnących kwiatów, unikatowych dodatków i bajecznej atmosfery.
Pracujemy z najlepszymi w województwie producentami roślin i wykorzystujemy specjalne środki i narzędzia do konserwacji ogrodu. Po za planowanie i zakładaniem ogrodu zajmujemy się sprzątaniem i konserwacją ogrodów. Ogromna wiedza o tworzeniu przestrzeni ogrodowych umożliwia nam osiągać niezwykłe rezultaty, które radują zmysły i przykuwają wzrok. Wykonywane przez naszą firmę kompozycje ogrodowe to wyjątkowe i pełne magii aranżacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.Lokalizacja firmy na mapie: