banner seokod.pl

Słupki ogrodzeniowe

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Firma Benmar jest znanym producentem siatki ogrodzeniowej, siatki leśnej i słupków ogrodzeniowych. Od niedawna specjalizuje się również w sprzedaży profesjonalnych artykułów dla biura w atrakcyjnej ofercie cenowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, nasza firma oferuje niezniszczalne i bezpieczne produkty z doskonałych materiałów. Spółka Benmar jest jednym z najlepszych producentów materiałów ogrodzeniowych i materiałów do pakowania lokalnie, gwarantując swoim Klientom usługi o najwyższym standardzie.
Na etapie produkcyjnym siatki ogrodzeniowej, przedsiębiorstwo Benmar zawsze dba o nowoczesne, niezawodne i względnie niedrogie rozwiązania. Podczas tworzenia unikatowych ogrodzeń korzysta z wieloletniego doświadczenia. W ofercie firmy Benmar znajdą Państwo bogaty wybór paneli ogrodzeniowych powlekanych, siatek powlekanych, siatek ocynkowanych, siatki leśnej, słupków ogrodzeniowych i akcesoriów do siatki. Oferowane przez firmę Benmar produkty są przydatne w budowie systemów ogrodzeniowych wokół domów mieszkalnych, placów zabaw, boisk sportowych, terenów przemysłowych, magazynów i parkingów, a także w lesie.
Spółka Benmar oferuje także bogaty asortyment akcesoriów do pakowania. Produkty te są idealnym zabezpieczeniem towarów przed zepsuciem i wilgocią. Firma gwarantuje niezbyt kosztowny proces pakowania, dzięki produktom, które idealnie dopasowują się do konkretnego towaru. W sklepie firmowym bez problemu znajdą Państwo specjalistyczne folie stretch typu jumbo, maszynową, ręczną i spożywczą, oraz siatki do owijania palet, siatki rolnicze, taśmy PP i zapinki zabezpieczające, jak i worki do pakowania roli i węgla.
Benmar ogrodzenia i artykuły do pakowania
Białkowo 39A
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 785 182 282

Podobne wpisy

Komentarze