Firmy budowlane

Okna PCV Toruń

Okna PCV Toruń

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 2.9/10 (20 głosów)

Stolmar jest cenionym dystrybutorem okien PCV. Od kilku lat zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości okien o niezwykłym wyglądzie i wybitnych parametrach. Dbamy o wyjątkowe rozwiązania dla Twojego mieszkania i firmy. Różnorodność wzorców i ogromne doświadczenie naszych fachowców mają niebywały wpływ na wysoki standard naszej firmy.
Przede wszystkim liczy się dla nas kunszt wykonania. Nasze okna produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Troszczymy się o estetykę naszych produktów, wybierając jedynie najdoskonalsze projekty. W naszych oknach zakładamy specjalne zaczepy antywyważeniowe, które podwyższają poziom bezpieczeństwa. Znakomita izolacja na dłużej zatrzymuje ciepło w Twoim mieszkaniu. Nasze produkty są jedyne w swoim rodzaju i praktyczne.
Gwarantujemy ogromny wybór typów okien PCV w zróżnicowanych kolorach. Nasi specjaliści pomogą Ci dopasować najlepszy model do Twoich oczekiwań i zaprezentują Ci zalety płynące z kupna naszych okien. Na naszej witrynie internetowej odkryjesz pełną ofertę okien, wraz z szczegółowym opisem technicznym.
Na każdym etapie naszej pracy staramy się zachować pełen profesjonalizm. Od wczesnej produkcji, aż po prace montażowe. Na dodatek zajmujemy się także usługami serwisowymi, dokładając wszelkich starań do bezzwłocznej i skutecznego serwisu okien. Nasze okna to luksusowe produkty, przez które świat wygląda o wiele piękniej.
PPHU Stolmar
Pawilon Maciej 1. piętro Konstytucji 3 Maja 10/19
87-100 TORUŃ
Tel: 784-530-835Lokalizacja firmy na mapie: