Firmy budowlane

Vectus

Vectus

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 6.3/10 (3 głosów)

W zimę zainwestuj w depilację laserową. Tylko kilka sesji zabiegowych wystarczy, by na wiosnę cieszyć się gładką i piękną skórą. Odkryj najnowsze rabaty gabinetu idealnej sylwetki Beauty Medica w Toruniu i pozbądź się nadmiernego owłosienia na zawsze.
Depilacja laserowa to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na natychmiastową redukcję włosów z każdej partii ciała. W szczególności polecany jest osobom, które mają kompleksy związane z nadmiernym owłosieniem. W trakcie kilku wizyt (najczęściej 4-5) laser diodowy Palomar Vectus całkowicie bezboleśnie wpływa na komórki włosów, pozbawiając ich dalszych możliwości regeneracji. Po kilku dniach włosy wypadają, zostawiając naszą skórę miłą w dotyku i lśniącą na zawsze. Co kluczowe, z zabiegu depilacji laserowej może skorzystać każdy – mężczyźni i kobiety. Jedynym, podstawowym przeciwwskazaniem są trwałe choroby skórne. Kobiety ciężarne także muszą unikać depilacji laserowej, tak samo jak osoby, które przez ostatni miesiąc skorzystały z innych zabiegów medycyny estetycznej.
Powiedz nie maszynkom do golenia i wyrywającym włosy depilatorom! Depilacja laserowa w Beauty Medica to doskonały prezent, który dziś możesz sobie kupić. Spraw, by Twoja skóra wyglądała pięknie na plaży. Wolne terminy czekają na Ciebie! Odkryj naszą aktualną promocję na depilację laserową! Umów się na wizytę. Miła w dotyku skóra bezboleśnie i szybko – to możliwe dzięki profesjonalnej depilacji laserowej.Lokalizacja firmy na mapie: